Meist

Puhkus vee peal on Osaühing Padussoo Talu vee- ja loodusturismi toodete bränd. Oleme ettevõtjana turul alles noored, kuid kõik meie pakutavad paketid ja marsruudid on kokku pandud matkajuht Riho poolt, kellel jõematkade korraldamise kogemust juba enam kui veerandsada aastat.

 

Vee peale minemise motiivi toidavad väga erinevad taotletavad kogemused. Ühtedel on selleks seiklus, kärestikes valitsevatest ohtudest tingitud adrenaliini tulva tunnetamise oma kehas. Teistel aga soov igapäevarutiinist vabanemiseks hoopis rahulikumalt kulgeda mööda jõge, loodusega samas tempos, nautida jõe ja kallaste ilu ning kuulata hääli looduses.

 

Oma marsruutide koostamisel oleme soovinud olla meelepärased eelkõige neile väiksematele või suurematele sõpruskondadele, kellel soov eelistatult looduse ilu nautida. See aga ei tähenda, et meie marsruutidel üldse kärestikke ja muid keerukusi ette ei tule ning et seiklusejanulised ei peaks või võiks meie poole pöörduda. Leiame lahendusi kõigile ja kõigele ning kui meelepärast marsruuti ei ole pakkuda, laename võimalusel endi kanuusid, et huvilised saaksid omal käel matkata.